Greetings~ I was wondering why Fuel costs more for the different grades Example: 87* $2.50 89* $2.70 92* $3.00 Diesel $ $3.10 Propane $$ Kerosine $$ I would think gasoline would cost more than diesel but it is just the opposit..? Does anyone know or have the break down? Thanks, B)